1.12 začátek eventu!
Event v průběhu, podrobnosti zde

Listopad 2018

Cizinci

24. listopadu 2018 v 12:00 | Galehyr Morhean |  Akce

Cizinci


Doslýchá se, že ze severu sem začali přicházet podivní, potulní lovci. Nikdo neví, odkud přesně přišli a co je donutilo opustit jejich domovinu. Byli to snad bestie, nebo něco horšího? Možná že oni sami se rozhodli odejít.

Tito lovci, jak jinak, také zabíjejí bestie, ale ví se, že jim za oběť padlo i pár postrachů. To se sice občas stává, ale u těchto Cizinců je zcela zřejmé, že to udělali cíleně. Oběti byli mučené a následně ponechané pomalé a bolestivé smrti. Cizince k tomu možná vedla neukojená touha zabíjet. Možná to bylo kvůli informacím a snaze zabránit šíření informací o nich.
Tak či tak, všechny čtyři Rezidence o těchto činech vědí.

Cizinci se poprvé objevili u Zkyrských močálů a dále pak postupovali na jih, až se utábořili poblíž Vesnice duchů, kde také mají hlavní "sídlo". Mají celkem tři tábory rozmístěné strategicky do trojúhelníku. Z každého místa je dobře vidět na ta dvě předešlá, a tak mají Cizinci dobrý přehled o tom, co se děje.
Stany, ve kterých žijí, jsou velmi kvalitního materiálu. Někdy se také usídlili v domech staré vesnice, které poskytují sice chabé přístřeší, ale s trochou oprav to jistě úplně špatné bydlení nebude.

Lovci našich rezidencí se domnívali, že jich je jen pár, avšak postupem času zjistili, že lovců ve všech táborech je více jak sedmdesát. Nedávné zprávy také hovoří o tom, že mají podivné zbraně. Daleko vyspělejší a nebezpečnější, než ty, co užívají naši lovci. Tato situace je velice znepokojivá.
Zatím se nestalo, že by zaútočili na jakéhokoliv lovce, ale občas se pohybují až příliš blízko rezidencí. Nikdo je neviděl, ale nechávají za sebou stopy. Hlavně jejich znak, který možná někomu vypadl… Co má tohle tedy znamenat?


Dámy a pánové, právě nám začíná dlouhodobější event, vlastně jakási příběhová linie, kterou můžete libovolně plnit. Nejedná se ale o sérii akcí. Jde o velký event, kterého se můžete účastnit, kdy jen chcete. Mezitím se také můžete zapojit do jinačích akcí, avšak na dobu malé jednorázové akce se nesmíte účastnit třeba lovu lovců a podobně.
Odměněni nakonec tohoto eventu budou všichni. Bude se hlavně počítat aktivita, tedy to, kolik jste přibližně v tomto eventu napsali příspěvků.

Akce se zatím bude z větší části Skaladanu, protože zatím nejsou otevřeny další rezidence.

Naším úkolem tedy je, zjistit co mají lovci za lubem, a proč vlastně přišli. Kdo ví, co je jejich důvod… To dříve či později zjistíme.

Možná už to vyplývá z podstaty věci, ale ráda bych Vás upozornila na to, že v této akci může vaše postava zemřít.

Tyto věci se začnou dít od 1.12.

Malé úpravy

18. listopadu 2018 v 18:20 | Galehyr Morhean |  Ostatní

Malé úpravy


Rozhodla jsem se, že systém vylepšování předmětů, který tu je, je příliš náročný, dokonce zbytečný. Alespoň v té fázi, ve které je teď.
Takže jsem se jej rozhodla zjednodušit a to tak že: Předměty v obchodě jsou poměrně značně redukované.

  • Oblečení, které bylo rozděleno na čtyři, nebo pět částí je teď jako jeden balíček. Nemusíte si tedy kupovat jednotlivě boty, rukavice a podobně. Nyní si koupíte Zbroj. Zbroj je balíček obsahující všechno. Avšak úrovně zbrojí zůstali.
    Připomínám, že všichni automaticky máte na začátku běžné* a postupem času si budete moci dokoupit zbroj úrovně Běžné** atd.

  • Dále z obchodu zmizela vylepšení zbraní. Ta neměla zatím žádný účel a prozatím si je nikdo nemohl dovolit. Místo toho v rámci jednoho eventu budou přidávány další zbraně.

  • Odstraněny mimo jiné byly i spotřební předměty jako petardy, slza. Slzu má každý lovec a tak ji není potřeba přidávat do spotřebních předmětů. Petardy zatím nenašly svého užitku.
    Co se týče prášků, jako spotřebního předmětu, tak prášky budete mít u sebe, dokud se například osud nerozhodne a nenapíše vám, že prášky vaší postavě došly.

  • Byla ovšem přidána nová položka toulec. Nikoliv však do obchodu. Toulec máte pro kuš, luk i harpunu zároveň. Budete mít určitý počet šípů, šipek atd. Tyto předměty se budou spotřebovávat výhradně při akcích, kdy se bude brát ohled na to, jak moc zmiňujete střelbu. Dle toho se Vám odečte určitý počet šípů, které však v rezidenci můžete doplnit.

  • Všechny tyto položky, byly přidány i odstraněny jak na fóru, tak i v obchodě.

  • V příštích týdnech bude zveřejněn i dlouhodobý event, který zároveň bude i dějová linie, nezapomeňte se tedy účastnit!

Snad se Vám tyto malé úpravy budou zamlouvat!

Volání o pomoc

5. listopadu 2018 v 16:18 | Galehyr Morhean |  Ostatní

Volání o pomoc

Zdravím hráči!
Dovoluji si vás požádat o pomoc. Hra se nebezpečně řítí do záhuby, proto prosím mobilizujte vaše známé, pokud možno aktivní hráče rpg, kterým by se líbila tato hra. Budu ráda za každého nového aktivního člena. Je jedno jestli je dotyčný zkušený, nebo začátečník! Je nás málo a aktivita klesá!
A vůbec, nemusí to být ani známý. Zkrátka, jestli víte o nějaké stránce propagující rpg, budu ráda, když zmíníte právě lovce!

Pokud máte své povinnosti a víte, že nebudete aktivní, dejte vědět na discord ať vím, že se po vás neslehla zem. Nebo pošlete email, zkrátka ať vím.

Děkuji, doufám, že lovci neupadnou v zapomnění!