1.12 začátek eventu!
Event v průběhu, podrobnosti zde

Ava Ravenshaw

12. září 2018 v 15:05 | Galehyr Morhean |  Postavy


Zvláštnosti a zajímavosti

Ava je docela mladá, ale i tak jí všichni typují ještě méně. Je drobná a pohublá, ale zato je mrštná a pěkně rychlá. I ve své bestiální podobě je o něco menší než ostatní jejího druhu. Má také velmi světlou pleť a husté blond vlasy, ve formě bestie má také o něco málo světlejší kůži.
Má ráda květiny, a přírodu, baví ji hra na flétnu - sama si je vyřezává a zdobí, má jich už několik.

Povaha

Ava je vlastně docela milá holka. Nemá zlé úmysly, dřív přemýšlí, než jedná a snaží se se všemi dobře vyjít, takže má trochu diplomatické sklony. Je zvyklá ze své rodiny na dobré vztahy a důvěru, které se snaží budovat i v novém prostředí. Ač se to snaží skrývat a navenek moc neprojevuje emoce, vevnitř je velmi citlivá a slova ji snadno zraní. Často až přemýšlí o věcech, které se jí staly a zároveň ráda fantazíruje o tom, co by mohlo být. Je snílek a někdy se až nechá unést. Okolí pro toto nemá pochopení, a tak se o své myšlenky a pocity nedělí.
To, jak se k vám bude chovat, dost ovlivní její aktuální nálada, která je někdy schopná se prostřídat za pár minut. Snaží se ale působit stabilně a buduje hlavně trvalé vztahy. Cizím lidem se tak snadno neotevře, takže ti tyto změny nálad nemusí postřehnout.
Sama si občas připadá, že v ní jsou dvě bytosti - tedy spíše dva lidé. Někdy ji rozesmutní jen špatné počasí, ale směje se morbidním vtipům, má ráda zbraně a její 'kočičí' forma si někdy bez problémů hraje s kořistí, než ji dorazí. Se svou bestií se smířila, ale je to také podle nálady. Je za ni ráda, když si uvědomí, že je díky ní mnohem schopnější, silnější a může si 'chodit kam chce', ale na druhou stranu to ona zapříčinila to, že nesmí žít se svou rodinou a ostatní se na ni dívají jako na stvůru. Baví ji se proměňovat a toulat se po světě, ale když se bestie probudí samovolně, nedívá se na ni následujících pár dní kladně.

Příběh


Vyrůstala v malém domečku spíše na okraji města jen s maminkou a mladším bráškou Ericem. Tatínek zemřel, když jí byly 4 roky, moc si na něj nepamatuje. Od mala ráda trávila čas co nejvíc v přírodě, ale kvůli potulujícím se bestiím kolem jí to nebylo příliš umožňováno. Kdykoli se ale naskytla příležitost, strávila nějaký čas v lese, nebo někde mimo město.
Přesto, že byli chudí, neměla špatný život. Měli v rodině dobré vztahy a měla i několik kamarádů, se kterými trávila den. Maminka měla obě své děti ráda a pracovala celý den, aby je uživila. Ava pomáhala doma, uklízela, vařila, ale nikde pracovat nemusela. Jako malé holce jí to tehdy tak nepřišlo, a tak si jen užívala bezstarostného dětství.
Bylo jí kolem 16 let, když onemocněla. Moc si to celé nepamatuje, asi dva dny ležela, měla teploty, kašlala a nemohla spát. Nebylo jí ale dopřáno se v klidu v posteli uzdravit, když zase přišla ke smyslům, zjistila, že leží venku na ulici, nemá na sobě oblečení a že pomalu začíná svítat. Vůbec nechápala, co se stalo a byla nehorázně zmatená. Když se snažila si vzpomenout, blesklo se jí jen pár útržků, jak vybíhá ze dveří domu, pohybuje se ve stínech města, leze po střechách. Chvíli jí trvalo, než se dala dohromady, ale naštěstí nebyla tak daleko svého domu, a tak se do něj jednoduše vrátila. Byla unavená, a tak bez velkého přemýšlení zalezla do své postele a spala. Po pár hodinách ji probrala její máma a opatrně jí vysvětlila, co se stalo. Byla pryč týden a oni nevěděli, jestli ji ještě někdy uvidí. Mámu Avu ujišťovala, že i s tím, co je, ji mají pořád rádi. Ava se tam ale od té chvíle necítila jako doma. Viděla změny chování jak u mámy, tak u Erica. Přesto život pokračoval dál. Dokud, o pár měsíců pozděj, nepřišla další proměna.
Tentokrát trvala jen 4 dny a její následky byly pro rodinné prostředí horší. Máma si Avu zavolala dolů a promluvily si. Ava v přeměně prý zaútočila na Erica (pozděj si z toho vybavila nějaké útržky), a jen díky štěstí se jí ho nepovedlo roztrhat. Hodně ji to vzalo a obě došly k tomu, že bude lepší, když od nich Ava zmizí. Zabalila si pár věcí, rozloučila se s rodinou a odešla pryč. Od té doby žila na ulici, naučila se přeměnit se dobrovolně (s příjemným zjištěním, že plně ovládá svou mysl), naučila se trochu krást a dělat vše pro to, aby přežila. Když se uměla bránit, mohla trávit více času v lese, kde byla šťastná (tedy v rámci možností).

Maminka jí i poradila, že by mohla zkusit jít k lovcům. Jí se původně moc nechtělo, ale brzy usoudila, že nemá moc jiné možnosti, pokud se sama nechce stát lovnou zvěří. Jednou se s lovci střetla a podařilo se jí uprchnout, ale o tu zkušenost podruhé nestála. Přidala se tedy k nim, začala trénovat a zlepšovat se, aby, když už nic jiného, pomohla udělat město o něco bezpečnějším místem pro život.
Zbraně: sekera, lovecký tesák (2x), kuše
Oblečení: Běžné**

Ostatní: nic
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama