1.12 začátek eventu!
Event v průběhu, podrobnosti zde

Září 2018

Hráčské teorie

16. září 2018 v 21:24 | Galehyr Morhean |  Ostatní

Hráčské teorie

Jak už asi všichni víte, jsou různé teorie ohledně vzniku a příchodu bestií. Kde je pravda, se ostatní mohou pouze domnívat. Ale každý charakter může mít svou interpretaci a svůj vlastní názor. To je právě to.
Jestli máte nějaký nápad, názor, či jen chuť psát, můžete klidně zkusit sepsat vlastní teorii. Samozřejmě teorie musí mít alespoň něco společného se světem. To znamená, že chorobu nemohl roznést růžový jednorožec sedící třeba na medvědovi z kapradí. Zkrátka, bude-li mít vaše teorie hlavu a patu a budou-li fakta v ní souhlasit s možnostmi a charakterem světa, pak bude moci být vaše dílo zveřejněno. Samozřejmě po schválení.
Takže jestli nemáte co dělat a zrovna vám fantazie pracuje, s chutí do toho!

PS: U každé teorie bude zveřejněna přezdívka tvůrce/hráče.
Vaše teorie zasílejte na mail hry, to jest: prokletilovu-rpg@seznam.cz

Ava Ravenshaw

12. září 2018 v 15:05 | Galehyr Morhean |  Postavy

Suskyr

1. září 2018 v 22:06 | Galehyr Morhean |  Bestiář

Suskyr

Kdyby lovci znali pojem tank, tak právě u této bestie by ho použili. Suskyr je tvor podobný kanci a i když vypadá víc jako vepř, mohl to být klidně člověk.
Suskyr je poměrně agresivní bestie. Žije převážně samotářsky ale mohou být ve výjimečných případech dva.
Monstrum sežere, na co přijde. Ať už se jedná o rostliny, maso, mršinu, cokoliv. Tak jako klasický vepř.
I když mají dostatečný přísun potravy, vypadají jako by trpěli hladem. Skoro tomu tak je. Tato monstra konzumují tolik potravy, protože jejich tělo přestalo umět zpracovávat látky a tak většinu toho co pozřou, vyzvrátí nebo vyloučí. Pocitově hlad možná nemají, ale tělo strádá.
Tyto bestie jsou tak odsouzeny k pomalé smrti, pokud je tedy lovci nepokusí ulovit.
Suskyrové se často válí v bahně. Je známo, že u normálních prasat, když jsou dobře vyválená v bahně, jejich slepená srst odrazí i kulku. To samé platí i této bestie.
Občas dostat se na kůži tomuto zvířeti je nemožné. Ostré čepele nepomohou, ani střelné zbraně. Jediné co v této situaci pomůže je oheň, který ani tak není moc efektivní.
V tom jsou Suskyrové opravdu nebezpeční. Nic moc je nezastraší, navíc mají velmi ostré tesáky a na spěnkách bodce.
Díky tomu všemu spadají pod bestie těžkého kalibru.
Tito tvorové jsou často slepí. Zrak není jejich silnou stránkou, naopak čich mají jako málo kdo. Pokud chce lovec odehnat tuto bestii a nepřijít přitom k úhoně, měl by si vzít něco, co tomuto zvířeti extrémně páchne. Na odehnání Suskyra lovci postačí obyčejný mletý, nebo nemletý pepř.

Počet osob na skolení: minimálně 6 lovců
Počet osob na suskyra se slepenou srstí: Žádný, pokud nemáte pepř, zdrhejte.