Za městem

2. června 2018 v 21:33 | Galehyr Morhean |  Svět

Za městem

Za samotným Skaladanem se rozkládají bývalá pole a chátrající cesty a obchodní stezky. Jen pár jich je stále používaných kvůli zásobování a případnému obchodu mezi Rezidencemi.

Veškerá příroda zdivočela a zeleň pokryla mnoho opuštěných vesnic. Mnohé lesy se rozrostly a ztemněly. Opuštěné vesnice, mlýny či zříceniny nyní skýtají úkryt kde komu. Mohou posloužit jak lidem, tak Lovcům a v neposlední řadě zvířatům i bestiím.

Za hranicemi Skaladanu leží tři další Rezidence z nichž pouze jedna je ochotná komunikovat s Okem města. V jednom sídle vládne šílenec, který ze svých podřízených udělal v podstatě své přívržence a fanatické vyznavače.
S další Rezidencí mají Skaladští problémy díky jednomu incidentu, u kterého není jistý viník.

Venkov ale sehrává jinou mnohem důležitější roli. V Rezidencích, které se nachází za městem se pěstují potraviny a chová dobytek, kterým lidé zásobují město i samy sebe. Jednou za tři měsíce se do města dováží velká karavana s potravinami a zvířaty. Na oplátku z města putují zbraně a mnohé léky a jiná náčiní. Ať už lovecká, či prostá.
Nejdůležitějším kontaktem pro Skaladan je vesnice Lovců, Raham, ze které pochází téměř všechny zásoby. Malou část si město umí obstarat samo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama