1.12 začátek eventu!
Event v průběhu, podrobnosti zde

Úvod

2. června 2018 v 15:45 | Galehyr Morhean |  Informace

Úvod

Je tomu osmdesát let, co svět sužují bestie, co vzniklo lovecké řemeslo. Nikdo neví odkud se tato monstra vzala, proč se v ně začali lidé měnit, ale popravdě na zkoumání nikdo neměl čas.
Jen jedno jediné víme. Je čas Lovu. A dokud tu budou bestie, budeme zde i my, Lovci.
Lidé nás nemají v lásce a my jsme přestali věřit v jakoukoliv jejich pomoc.
Jsme sami.
Lidé se nás bojí, přestože jsme my Lovci to jediné, co tvoří tenkou krvavou linii mezi nimi a bestiemi. My si svůj úděl nevybrali, to on si vybral nás. Nejsme ani stvůry ani lidé. Občas jediné, co udrží naši příčetnost jsou ty prášky… už jsme na nich dokonce závislí. Drží naši bestii v klidu. Jsme Lovci, ti, co na sobě nesou prokletí lovu.


Pakli že si tě bestie uvnitř našla, přidej se mezi nás!
Jedná se o textové rpg z části inspirované hrou Bloodborne. Pokud čekáš že musíš znát alespoň základy zmíněné hry, mýlíš se! RPG běží zcela nezávisle, je inspirováno pouze atmosférou a bestiemi, nikoliv příběhem.
Hraje se za Lovce - napůl lidi a napůl bestie. Každý hráč si může vybrat z unikátních devíti monster, která jsou v bestiáři označeny znaménkem.
Doba, ve které se hra odehrává je nejpodobnější Viktoriánské Anglii. Je však daleko ponuřejší a beznadějnější. Na denním pořádku jsou mrtvoly a opuštěná stará sídla.
Sloh, ve kterém jsou všechny budovy stavěny je gotický a velmi monumentální.
Hra se odehrává v neznámém světě a zemi, ale podnebí je stejné jako ve střední Evropě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama