Rezidence

5. června 2018 v 15:06 | Galehyr Morhean |  Svět

Rezidence

Rezidence je centrála a sídlo všech Lovců. Členové této budovy zde žijí, mají tu své zbraně a nářadí. V těchto prostorách se cvičí nová krev a zdokonalují se již zkušení Lovci. Zotavují se zde, a dokonce i proměňují, když chce bestie z těla ven.
Zkrátka v Rezidenci Lovci najdou vše potřebné pro přežití.
Tyto budovy jsou jedny z nejlépe vybavených a střežených sídel, která poskytují útočiště nejen lovcům. V mnohých případech na marodce či operačním sále leží ranění civilisté.
Rezidence jsou také velmi zdobené. Jsou vyšperkované mnohými obrazy a nádherným nábytkem. Nepostradatelnou součástí jsou také lovecké zbraně a zbroje.
Zajímavé je, že v žádné z Rezidencí nenajdete jedinou vycpanou bestii ani nic z ní.

Žádná z těchto budov nesmí postrádat sklep s celami a s mohutným zdivem i dveřmi. Tyto cely bez oken z nejhorších nočních mur jsou určeny pro měnící se jedince. V těchto celách stráví po celou dobu proměny.
Z počátku se do nich dávali i lůžka, ale postupem času se zjistilo, že po proměně z lůžka zůstanou pouhé třísky. Tak v celách zůstali pouze oprýskané zdi vyzdobené mocnými šrámy a prohlubněmi.


Rezidence Skaladských
Naše rezidence se nachází ve východní čtvrti, která je nyní všemi lovci nazývána Oko města.
Sídlo je veliké a dobře vybavené. Budova se pyšní honosným interiérem. Krom klasických maleb a dekorace zde můžete najít vystavené lovecké předměty.
Rezidence má přízemí, sklep a dvě patra.
V Přízemí leží jedna z nejdůležitějších místností hned po kuchyni. Tou místností je zbrojírna, kde lovci berou a opravují své zbraně. Dále zde najdete sklad munice a loveckých zbrojí. Krom toho tu najdete tak zvaný operační sál, který je propojený s marodkou.
Velký obývací pokoj a knihovna je samozřejmostí. Poslední důležitou místností v přízemí je pracovna. V této místnosti se většinou zasedá k pověstnému "kulatému stolu".
První a druhé patro jsou výhradně pokoje pro lovce a koupelny. Koupelny jsou oddělené pro muže a ženy. Samostatné koupelny by se do pokojů nevešly.
Ve sklepě se nachází bůhví co, a další extrémně důležitá stavba: Cely.
Rezidenci má na starost Kapitán. O údržbu se stará Ariana, jejíž pokoj lze najít v přízemí za schody.
Součástí pozemku, na kterém sídlo stojí je i zahrada, bojiště a menší hřbitov. Na hřbitově odpočívají výhradně Skaladští lovci.

Obrázky sídla a pokojů budou přidány později

Rahamská rezidence
Toto sídlo se nachází daleko na jihozápadě za městem ve vesnici Raham. Ve vsi hlídají lovci, ale zároveň se jedná o ochrannou a obytnou zónu, ve které žije 170 lidí včetně lovců.
Tato oblast je nejvýznamnější pro Skaladan, protože odtamtud pochází 80% veškerých potravin.
V této usedlosti má největší respekt kapitánka lovců Luaka ard Oltey.
Vesnice je chráněna mohutným zdivem a trnitým plotem, který znamenitě odolává jakýmkoliv bestiím.
Na pozemku se pěstují nejdůležitější plodiny a chovají domácí zvířata, která neuvěřitelně přitahují monstra. Raham tak bývá pod útokem častěji než kterákoli z loveckých území.

Zkyra - lovecká vesnice
Zkyrská Rezidence a zároveň ochranná zóna ležící na východním břehu jezera, které poskytuje pitnou vodu i dobrou obživu.
Lovci z této oblasti své sídlo a přilehlou vesnici obrání vodním příkopem a hradbami.
Kapitánem je Tristar Isamaya - Ocelový spár.
Se Skaladskými má tato rezidence spor a s Rahamskými nemá také moc dobré vztahy. Ale je stále ochotná obchodovat, popřípadě podat pomocnou ruku.

Pevnost Tarn'wahel
Poslední rezidence se nachází v sevení pevnosti Tarn'wahel. S těmito lovci nechce mít nikdo nic společného, neboť zde vládne lovecký pár: Allanir a jeho choť Elizaris. Oba vedou jakousi sektu. Ti, kdo si uvědomili v čas oč jde a neutekli, potkal je velmi nemilý osud. Pár vyžaduje naprostou oddanost a mnoho lovců, ale i normálních lidí převedl na svou stranu.
Svou krutovládu by nejraději rozšířili, ale naštěstí jsou velmi vzdáleni od všech ostatních rezidencí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama