HRA KONČÍ, REGISTRACE NENÍ MOŽNÁ

Registrace

25. června 2018 v 8:45 | Galehyr Morhean |  Registrace

Registrace


Jestli jste nečetli nějaký článek a nechce se vám jím prodírat, tak zde je v pěti minutách to podstatné, co opravdu potřebujete vědět o těch nejzákladnějších věcech.


Obrázek
Posílejte odkaz. Zasílejte kvalitní obrázky, anime, manga a fanarty jsou zakázány. Vybírejte (pokud možno) obrázky vhodné k tématu hry, popřípadě neutrální (oblečení, barva vlasů…)

Přezdívka hráče
Jméno, pod kterým se budete prezentovat na webu a v chatu. Můžete použít jméno postavy. Pokud má Vaše postava dlouhé jméno, bude ideální zkratka. Ale je to na vás.

Jméno a příjmení
Pojmenujte svou postavu (příjmení není nutné). Cení se originalita. Doba je podobná Viktoriánské Anglii, takže podle toho volte reálná jména. Fantasy jména jsou velice vítána. Americká a Japonská jména si nechte pro jiná rpg. Zakázaná jména jsou: Jména z filmů, jména celebrit, zdrobnělá a sprostá jména. S délkou to také nepřehánějte.

Pohlaví
Žena/Muž

Věk
20-70 let

Stabilita bestie
Ve stupnici 1-10 určete stabilitu vnitřní bestie. 1 je nejmenší stabilita, 10 největší. Stabilita znázorňuje, jak často se ve vás bestie sama probudí a jak často musíte brát prášky.


Proměna
Zde napište název bestie, do které se bude měnit Vaše postava. Všechny bestie, ve které se lze proměnit, mají v bestiáři označené jméno tímto znaménkem ♦

Zvláštnosti & zajímavosti
Má-li Vaše postava nějaké zajímavosti popřípadě zvláštnosti, zde je můžete popsat.

Povaha
Popište vlastnosti a chování své postavy. Co má ráda a co ne, popřípadě co umí. Nehrajte si na perfektní, nepřemožitelné bytosti, ale zároveň z nich nedělejte bezmocné chudinky.
Minimální požadovaná délka je 200 slov.

Příběh
Popište historii Vaší postavy. Co zažila, jak se dostala k lovcům. Samozřejmě se řiďte tím co je ve světě možné, a proto si přečtěte příslušné články, ať se vyhnete "systémovým" chybám. Lovecké zbraně se nedědí, nedávají, ani se nedají objednat pro člověka. Všechno lovecké náčiní mají lovecké rezidence. Minimální požadovaná délka je 350 slov.
Nejsou možné katany, kunaje a jiné "speciální" zbraně

Inventář
Zde máte seznam předmětů, které vlastníte. Vyberte si dvě základní zbraně z obchodu, ale pamatujte, že začátku nemáte nic. Kuš je povinná pro všechny.
Do inventáře se počítají vyloženě lovecké věci. Pokud máte v příběhu nějaké zbraně, rozhodně to nebude žádný arzenál. Můžete mít meč, nebo nůž, popřípadě nějaké osobní věci. Upozorňuji, že lovecké zbraně ještě před začátkem hry nejsou k mání. Na veškeré lovecké vybavení se dostane v příběhu.

PS: V inventáři můžete mít kolik zbraní chcete, pokud na ně máte peníze. POZOR! při hře můžete mít ale k dispozici POUZE tři zbraně.

Odesílání registrace

Po registraci obdržíte odkaz na náš discord, který slouží jako hlavní chat
Registrace odesílejte na tento e-mail: prokletilovu-rpg@seznam.cz

Nechť lov započne!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama