Datum akce: Zatím neurčené, v čláku zmíněné datum neplatí

Obchod

6. června 2018 v 13:01 | Galehyr Morhean |  Obchod

Obchod

Vítejte v obchodě. Zde najdete vše potřebné pro lovce. Nějaká ta dobrá ocel se hodí vždycky, stejně tak jako slušivý a praktický oblek, nebo munici. Výběr je na vás.
Nováčci za oblečení neplatí nic, ale zbraně jsou daleko dražší než jakýkoliv oblek, a proto si své zbraně musí koupit za určitou sumu peněz.
Každý z lovců dostane začátečnické jednohvězdičkové oblečení
Maximálně může mít 3 základní zbraně


Základní zbraně

Lovecký tesák
Je to typ malého meče, který se spíše používá jako nůž. Užívá jej každý lovec. Je to neocenitelný pomocník při boji na blízko. Lze jej mít v páru
Cena: 400w
Meč
Klasická však spolehlivá zbraň. Oblíbená zejména kvůli ovladatelnosti. Lze je mít v páru.
Cena: 400w

Obouruční meč
Tyto zbraně bývali velmi neohrabané a těžké. Avšak lovci uzpůsobili tento meč svým potřebám. Díky dvojité rukojeti je manipulace s touto zbraní snadnější a o něco rychlejší. Meč má díky své váze a obrovské čepeli devastující účinky, tedy pokud se stihnete trefit. Tuto zbraň užívají zkušenější.
Cena: 450w

Sekyra
Jednoduchá ale účinná zbraň, která nadělá mnoho paseky. Lze je mít v páru
Cena: 400w

Obouruční sekyra
Zbraň se prodlužovatelnou rukojetí. Má dosah a pěkný švih, který kdekomu polechtá vnitřnosti
Cena: 450w
Kopí
Díky délce kopí si je lovci upravili tak, že se dá přepůlit. Tato zbraň je nedocenitelná pro ty, co si udržují zdravý odstup od bestií a zároveň zrovna nepoužívají střelné zbraně.
Cena: 450w
Řemdih
Zbraň, která budí respekt u mnoha protivníků. Zásah je bolestivý tak i ničivý.
Cena: 450w

Těžší zbraně

Kladivo
Jednoruční, poměrně těžká zbraň, která ne každému sedne. Úder kladiva je velice bolestivá záležitost a ochromí protivníka. Lovci vědí, proč si ji dali do arzenálu.
Cena: 500w

Obouruční kladivo
Obouruční kladivo je velice těžká a destruktivní zbraň, která při nárazu nedělá kompromisy a drtí vše co jí stojí v cestě.
Cena: 600w

Měsíčník
Unikátní lovecká zbraň. Jedná se o dva disky spojené ložiskem. Na ložisku je motaný řetěz s navijákem. Mimo jiné kraje obou dvou disků jsou pokryté ostny. Měsíčník je nedocenitelný v rukou profesionála. Lovci se naučili bojovat jak samotným řetězem, tak násadou, kterou řetěz drží.
Cena: 1200w

Lucerna
Nejedná se o svítilnu, ale o zbraň podobnou kadidlu, na níž jsou ostny a uvnitř žhavé uhlíky. Je opět jako měsíčník na dálku. Dokáže způsobit pořádné škody popálením i nárazem. Tuto zbraň je možné mít v páru.
Cena: 1200w

Vylepšení zbraní

Krvácivé
Přidá na zbraň malé výstupky a háčky, které způsobují velkou bolest a silné krvácení.
Cena: 1000w

Otrávené
Přidá do zbraně drážky s jedovatou vodě odolnou látkou, která otráví během dvaceti minut zasaženou oběť. Pokud je člověk nebo bestie zasažena vícekrát, doba se může zkrátit. Na jed existuje protijed.
Cena: 1500w

Elektrické
Do rukojeti zbraně je zabudované těsnění, které chrání nositele před elektrickým šokem. Elektrické napětí je vytvářeno v maličkém aparátu. Elektrody tohoto zařízení se dotýkají přímo čepele. Elektřinu lze na zbrani "vypnout"
Cena: 2500w

Střelné zbraně

Kuše
Lovci nedocenitelná zbraň, která je užitečnější než luk, v těchto dobách. Nedostřelí sice tak daleko, ale to není potřeba. Lovci si ji oblíbili zejména kvůli její síle, skladnosti, průraznosti a mechanismu, díky kterému je natáhnutí jednoduché a méně pracné. Krom toho má kuše v tomto mechanismu zásobník a sama se nabíjí.
Cena: 800w

Luk
Luk již není u lovců tak oblíbený jako kuše, ale stále se užívá, především na odstřelování vzdálených cílů.
Cena: 500w

Harpuna
Nejkolosálnější z loveckých zbraní vůbec. Je to velice těžká zbraň, se kterou se těžce míří i pohybuje, ale zásah stojí za to. Harpuny mají hroty, které se dají zabodnout do země a díky šípům ke kterým je přidělané lano mohou udržet bestii na místě. Harpuna je zbraň, které se používá na Katedrální bestie.
Cena: 3000w

Oblečení

Úroveň: Běžné* dostávají všichni na začátku hry.
Kazajka
Nepostradatelná výbava kteréhokoliv lovce. Již od počátku se tato lehká a spolehlivá ochrana používá. Kazajka se skládá ze dvou vrstev tvrzené kůže, a tak nebrání v pohybu. Mezi těmito vrstvami je lehká kroužková košile, která má funkci brnění.

Úrovně a cena
Běžné**: 450w
Vylepšené*: 630w
Vylepšené**: 1520w
Elitní*: 1950w
Elitní**: 2100w

Kabát
Slušivý kožený oblek chránící nejen před zimou. Neposkytuje zvláště velkou obranu, ale je užitečný kvůli nošení věcí. Krom toho je již taková tradice nošení těchto dlouhých kabátů. I první lovci měli tyto obleky. Původně byly zamýšleny jako stejnokoj, jako například uniformy u vojáků, ale později si každý přišel na ten svůj.

Úroveň a cena
Běžné**: 500w
Vylepšené*: 830w
Vylepšené**: 1700w
Elitní*: 2200w
Elitní**: 2500w

Rukavice
Slouží především jako ochrana prstů, ale paži chrání také. Rukavice jsou dlouhé a sahají těsně nad lokty. Prsty jsou chráněny kovovými plátky. Někdy jsou zabudované v rukavici, někdy nad ní.

Úroveň a cena
Běžné**: 470w
Vylepšené*: 800w
Vylepšené**: 1000w
Elitní*: 1100w
Elitní**: 1300w

Kalhoty
Jít ve spodním práce proti bestiím je hloupý nápad. Lovci mají speciální lovecké kalhoty, které mají na stehnech našitou onu kůži s kroužkovou košilí jako na kazajce. Některé kalhoty mají také vyztužený rozkrok a chrániče na kolena. Chrániče se dají odepnout podle toho, jak vysoké jsou boty. Stehenní ochranné pláty mají zároveň pásky, by mohly být uchyceny k botám a držely tak na svém místě co nejlépe.

Úroveň a cena
Běžné**: 400w
Vylepšené*: 700w
Vylepšené**: 820w
Elitní*: 950w
Elitní**: 1100w

Pokrývka hlavy
Není zvykem, že by lovci nosili moc věcí na hlavě. Někdo nosí jakousi kovou čelenku přes oči, jiní speciálně upravené helmice. Staří lovci kdysi nosívali okované šátky. Říkalo se, že jediné, co nesnesli, byla pachuť krve bestií v jejich ústech.
Pokrývka hlavy poskytuje poměrně dobrou ochranu. A když ne obranu lebky, tak téměř ve všech případech ochranu očí.

Úroveň a cena
Běžné**: 500w
Vylepšené*: 800w
Vylepšené**: 950w
Elitní*: 1250w
Elitní**: 1500w

Boty
Lovci nemají nějak výrazně upravené boty. Jedná se o vysokou obuv, která většinou sahá ke kolenům, někdy až na spodní část stehna. Holeně jsou chráněny odlehčeným ocelovým plátem, který skvěle chrání nohu zepředu. Zadní část boty na sobě nenese plát, nýbrž kůži a kroužkovou síť/košili.
Obuv mívá často okovanou špičku. Zapínají se na pásky.

Úroveň a cena
Běžné**: 440w
Vylepšené*: 790w
Vylepšené**: 980w
Elitní*: 1120w
Elitní**: 1400w

Spotřební předměty

Slza
Záchranná věc pro lovce není brek, nýbrž věc o velikosti kapesních hodinek na ocelovém lanku s navijákem. Vypadá trochu jako malý měsíčník, ale je v podstatě neškodná.
Lovci v úzkých ji používají tak, že sní švihnou o zem. To vydá nepříjemný zvuk. Navíc je slza naplněna látkou, která při tření uvolňuje nepříjemný štiplavý kouř, který bestie odhání.
Zvuk slzy může přivolat ostatní lovce.
Cena: 200w

Vrhací nože
Poměrně užitečná věc na odpoutání pozornosti a způsobení zrnění. Maximální počet je 15 nožů.
Cena za jeden nůž: 10
Cena za 15 nožů: 150w

Petardy
Vhodné na odlákání větších cílů a způsobení plošného zranění výbuchem. Bestiím to neudělá mnoho, ale občas se petardy vyplatí použít i na lidské oponenty.
Zároveň poskytnou kouřovou clonu a možnost zmizet. Maximální počet je 10 petard
Cena za jednu: 50
Cena za 10: 500w
Další věci budou dodávány v průběhu hry
Do komentářů pište, položku kterou chcete zakoupit a napište k ní i cenu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama