1.12 začátek eventu!
Event v průběhu, podrobnosti zde

Obchod

6. června 2018 v 13:01 | Galehyr Morhean |  Obchod

Obchod

Vítejte v obchodě. Zde najdete vše potřebné pro lovce. Nějaká ta dobrá ocel se hodí vždycky, stejně tak jako slušivý a praktický oblek. Výběr je na vás.
Nováčci vždy na začátku hry obdrží oblečení běžné* a zbraně které si vyberou na začátku hry. Vše je zadarmo. Pokud odmítnou tesák na začátku, v průběhu hry si jej už musí koupit.
Maximálně může mít 3 základní zbraně


Základní zbraně

Lovecký tesák
Je to typ malého meče, který se spíše používá jako nůž. Užívá jej každý lovec. Je to neocenitelný pomocník při boji na blízko. Lze jej mít v páru
Cena: 400w
Meč
Klasická však spolehlivá zbraň. Oblíbená zejména kvůli ovladatelnosti. Lze je mít v páru.
Cena: 400w

Obouruční meč
Tyto zbraně bývali velmi neohrabané a těžké. Avšak lovci uzpůsobili tento meč svým potřebám. Díky dvojité rukojeti je manipulace s touto zbraní snadnější a o něco rychlejší. Meč má díky své váze a obrovské čepeli devastující účinky, tedy pokud se stihnete trefit. Tuto zbraň užívají zkušenější.
Cena: 450w

Sekyra
Jednoduchá ale účinná zbraň, která nadělá mnoho paseky. Lze je mít v páru
Cena: 400w

Obouruční sekyra
Zbraň se prodlužovatelnou rukojetí. Má dosah a pěkný švih, který kdekomu polechtá vnitřnosti
Cena: 450w
Kopí
Díky délce kopí si je lovci upravili tak, že se dá přepůlit. Tato zbraň je nedocenitelná pro ty, co si udržují zdravý odstup od bestií a zároveň zrovna nepoužívají střelné zbraně.
Cena: 450w
Řemdih
Zbraň, která budí respekt u mnoha protivníků. Zásah je bolestivý tak i ničivý.
Cena: 450w

Těžší zbraně

Kladivo
Jednoruční, poměrně těžká zbraň, která ne každému sedne. Úder kladiva je velice bolestivá záležitost a ochromí protivníka. Lovci vědí, proč si ji dali do arzenálu.
Cena: 500w

Obouruční kladivo
Obouruční kladivo je velice těžká a destruktivní zbraň, která při nárazu nedělá kompromisy a drtí vše co jí stojí v cestě.
Cena: 600w

Měsíčník
Unikátní lovecká zbraň. Jedná se o dva disky spojené ložiskem. Na ložisku je motaný řetěz s navijákem. Mimo jiné kraje obou dvou disků jsou pokryté ostny. Měsíčník je nedocenitelný v rukou profesionála. Lovci se naučili bojovat jak samotným řetězem, tak násadou, kterou řetěz drží.
Cena: 1200w

Lucerna
Nejedná se o svítilnu, ale o zbraň podobnou kadidlu, na níž jsou ostny a uvnitř žhavé uhlíky. Je opět jako měsíčník na dálku. Dokáže způsobit pořádné škody popálením i nárazem. Tuto zbraň je možné mít v páru.
Cena: 1200w

Střelné zbraně

Kuše
Lovci nedocenitelná zbraň, která je užitečnější než luk, v těchto dobách. Nedostřelí sice tak daleko, ale to není potřeba. Lovci si ji oblíbili zejména kvůli její síle, skladnosti, průraznosti a mechanismu, díky kterému je natáhnutí jednoduché a méně pracné. Krom toho má kuše v tomto mechanismu zásobník a sama se nabíjí.
Cena: 800w

Luk
Luk již není u lovců tak oblíbený jako kuše, ale stále se užívá, především na odstřelování vzdálených cílů.
Cena: 500w

Harpuna
Nejkolosálnější z loveckých zbraní vůbec. Je to velice těžká zbraň, se kterou se těžce míří i pohybuje, ale zásah stojí za to. Harpuny mají hroty, které se dají zabodnout do země a díky šípům ke kterým je přidělané lano mohou udržet bestii na místě. Harpuna je zbraň, které se používá na Katedrální bestie.
Cena: 3000w

Oblečení

Úroveň: Běžné* dostávají všichni na začátku hry.

Toto vylepšení se týká zbroje jako celku. Kazajka, kabát, rukavice, kalhoty i boty, popřípadě pokrývka hlavy. Lovec zakoupí kompletní balíček.

Úrovně zbroje které se dají zakoupit

Běžná** Poskytuje lovci lepší obranu. 1000w

Vylepšená* Poskytuje lepší obranu a zároveň lehce zlepšuje pohyb 2500w

Vylepšená** Zlepšuje obranu i pohyb ještě více 3500w

Elitní* Zvyšuje obranu, pohyblivost i nenápadnost 4200w

Elitní** Lovec má nejvyšší možnou obranu, zbroj je odlehčená. Lovec pohybuje s lehkostí a je téměř neslyšný... pro lovce. 5500w
Další věci budou dodávány v průběhu hry
Do komentářů pište, položku kterou chcete zakoupit a napište k ní i cenu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama