HRA KONČÍ, REGISTRACE NENÍ MOŽNÁ

Morak

20. června 2018 v 16:10 | Galehyr Morhean |  NPC

Morak

♦NPC♦
Celým jménem Morak Tarkul. Morak je skaladský lovec. Jeho úkolem je vyjednávat s lidmi o zásobách o obchodu a dalších věcech spolu s kapitánem rezidence.
Je poměrně popudlivý, ale umí se celkem ovládat a jeho vztek zakrýt. Ale pokud ho někdo naštve nebo mu něco udělá a on k dotyčnému nemá respekt, je schopný provést mu nějakou nekalost. Nedělá to po každé šarvátce, jenom tehdy, když ho někdo opravdu nas*re.
Morak si uvědomuje rizika svého chování, že to může občas poškodit celé jméno Rezidence, a tak i dává záležet na tom, aby nikdo nevěděl, že to byl on, nebo vinu vždy vezme na sebe.
Je obětavý. Pro své kamarády, či kolegy by to ohně skočil. Umí k nim být milý i slušný, ale většinou je takový od rány.
Možná se tedy zdá, že není pro vyjednávání ten nejlepší, ale Morak by byl schopný ukecat i samotnou smrt, když by na to přišlo. Umí výborně řečnit a dokáže dotyčného dostat tam kam chce.
Morak přišel do sídla jako poměrně mladý kluk. V jeho výuce se střídal Lukad a zkušená lovkyně Rayah, kterou ale roztrhali bestie.
Morak se proměňuje v Cranarise.

Morakovi je 35 let. Nevidí na levé oko. Má rovný nos, poměrně širokou a hranatou tvář. Má černé vlasy, které nosí v culíku. Je průměrně vysoký, dobře stavěný.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama