HRA KONČÍ, REGISTRACE NENÍ MOŽNÁ

Ariana - Sivá

19. června 2018 v 13:15 | Galehyr Morhean |  NPC

Ariana - sivá

♦NPC♦
Ariana je nejstarší osoba ve Skaladské rezidenci. Této dámě je 67 let a v rezidenci působí skoro 30let. Od lovců se jí dostává úcty, protože ona je jediný člověk, kdo s nimi vydrží a umí zacházet. Téměř u všech lovců vždy dosáhne toho, čeho chce.
Má nekompromisní humor, kterému se mnoho lidí nesměje, spíš nevěřícně zírá. Ale je to o zvyku. Mezi její oblíbené vtípky patří, že do jídla dala jed, a pak se ptá, jestli dotyčnému chutnal. Má toho v rukávu spoustu.
Ariana není lovkyně, je to člověk, co ale neohrnuje nos nad Lovci. Tedy ohrnuje, pokud jejich pokoj připomíná skládku. To se pak chová jako rozzlobená matka, a i toho nejsilnějšího člena rezidence přitáhne za ucho jako malého kluka, zamkne ho v pokoji a nepustí, dokud ten chlívek neuklidí.
Vaří lovcům a stará se o raněné.
I navzdory svému humoru a soužití s Lovci si tato dáma uchovává nevídanou eleganci a smysl pro harmonii. Dá se říci, že díky její přítomnosti rezidence ještě neztrouchnivěla.
O Arianině příchodu se toho moc neví, ale z vyprávění je jasné, že tu byla ještě když se Lukad začínal učit. Tehdy přišla jako mladá, poměrně nezkušená dívka ke Skaladským. Byla to prý náhoda. Našli ji u katedrály. Říkala, že se ztratila, když na skupinku lidí zaútočila bestie. Schovávala se v rohu postranní uličky.
Jednou Lukad vyprávěl, že Ariana tu vydržela jen díky tomu, že uměla ztrapnit i ty, kteří si mysleli, že mají navrch.
Výsledek obrázku pro helen mirren in horror movie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama